Na stronie   W katalogu
     
Rozumiem I Akceptuje (X)
Ta strona używa plików cookies aby lepiej spełnić Państwa oczekiwania. Jednocześnie informuje, że można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.


    Dodaj strone do katalogu     Dodaj reklame     Pobierz program     Dodaj do ulubionych     Kontakt   


Uwaga: Programista PHP, Delphi, MySQL szuka zleceń lub stałej współpracy. Niskie ceny. kontakt: Kontakt


Gimnazjum Przyjazny Test


Napisałem dla państwa program: Gimnazjum Przyjazny Test. Zadaniem tego programu jest przygotowanie naszych dzieci do testu gimnazjalnego. Program ten składa się z dwóch części: Humanistycznej, oraz Matematyczno - Przyrodniczej

Test Gimnazjalny

Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że od testu pisanego przez uczniów na koniec gimnazjum zależy do jakiej szkoły dostanie się dany uczeń. Tak więc warto przyłożyć wszelkich starań aby test ten wypadł jak najlepiej, gdyż od niego zależy w dużej mierze przyszłość naszego dziecka. Program "Gimnazjum Przyjazny Test" właśnie jest napisany po to aby jak najlepiej przygotować ucznia do testu gimnazjalnego.

Oryginalny test gimnazjalny składa się z pytań otwartych i zamkniętych. Pytania zamknięte to te, w których uczeń wybiera jedną poprawną odpowiedź z czterech podanych. Pytania otwarte to te w których uczeń pisze odpowiedź na podane pytanie. W zależności od pytania odpowiedź może być krótka, lub też odpowiedzią może być wypracowanie czy rozprawka na dany temat.

Program "Gimnazjum przyjazny Test" zawiera pytania z testów lat ubiegłych: 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 zamknięte, pytania otwarte dostosowane do zamkniętych tak aby możliwie jak najdokładniej oddać sens treści, stopień trudności danego zadania. Program zawiera także pytania otwarte, których nie dało się dostosować do pytań zamkniętych. Te pytania natomiast zostały wyjaśnione na co uczeń powinien zwrócić uwagę, jaką powinien mieć wiedzę pisząc test oryginalny.

System punktacji jest zgodny z oryginalnym testem dla pytań zamkniętych i otwartych przerobionych na zamknięte. Pytania natomiast otwarte, których nie dało się przerobić na zamknięte nie są punktowane.

Uwaga: program wymaga zarejestrowania przez Internet.