Na stronie   W katalogu
     
Rozumiem I Akceptuje (X)
Ta strona używa plików cookies aby lepiej spełnić Państwa oczekiwania. Jednocześnie informuje, że można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.


    Dodaj strone do katalogu     Dodaj reklame     Pobierz program     Dodaj do ulubionych     Kontakt   


Narzędzia


Te i inne narzędzia ma darmowy edytor html - Ager Web Edytor

Ważniejsze narzędzia:

System podpowiedzi: Od wersji 4.2 Ager web Edytor posiada system podpowiedzi do PHP, html(x)+ css. Wtrakcie wpisywania kodu trzeba wcisnąć na klawiaturze F1


Przenieś Tekst: jest to narzędzie służące do przenoszenia tekstu z innych źródeł. Umożliwia ono wstawienia na końcu linii <br> zamianę tabulatorów na określoną wcześniej liczbę spacji, wstawienie długich myślników, zapisanie instrukci html - tak aby by nie były interpretowane przez przeglądarkę, lecz były jedynie instrukcją. I inne. Od wersji 1.8 narzędzie to jest dodatkowo wyposażone w 7 listw. Do każdej z nich możesz dodawać swoje wyrazy, które chcesz w jakiś sposób wyróżnić w podanym tekście. Program autoamycznie obejmie klasą - (span class lub div class) przez ciebie podaną wszystkie takie wyrazy, które występują w podanym tekście. Oczywiście wcześniej lub później musisz zdefiniować tą klasę. Jest to idealne narzędzie, dla ludzi piszących wszelkiego rodzaju kursy. Narzędzie to jest dostępne w menu "Narzędzia"


Kompresja Kodu: to narzędzie służy do skompresowania kodu html. jest dostępne w menu "Narzędzia"


Zapisz jako wiele plików: to narzędzie służy do zapisu jednego pliku w postaci wielu plików, odpowiednio ponumerowanych. Jest to bardzo przydatne gdy na naszej stronie pewne elementy wielu plików się powtarzają. Zaoszczędzi to nam wiele czasu na mozolne wklejanie jednego kodu do wielu plików. To narzędzie jest dostępne w menu: "Plik".


Zamień na Encje Html - (ASCII dla html): Widziałem kilka razy na forum, że ktoś szukał programu, który zamieni tekst na Encje html. Jest to na pewno jakiś pomysł na ukrycie źródła strony przed kompletnym laikiem. Prawdę mówiąc nie istnieje skuteczna metoda na ukrycie źródła strony. Można natomiast wpisywać różne instrukcje np. html, które nie zostaną wyświetlone jako kod strony, lecz jako instrukcja. Do tego też służy narzędzie: "Przenieś tekst".

Inne korzyści:

Przy pomocy zamienionego tekstu na Encje html można spróbować ukryć nasz adres email przed robotami internetowymi, które przeszukują nasze strony w poszukiwaniu adresów email. Następnie zasypują nas ogromnymi ilościami niechcianej poczty.

Mam na imię Jacek, a tak wygląda moje imię zapisane przy pomocy Encji Html:

&#74;&#97;&#99;&#101;&#107;

To narzędzie znajduje się Menu: "Narzędzia"


Ager Web Edytor posiada także kilka użytecznych narzędzi ułatwiających pisanie skryptów w PHP

Oprócz solidnego wsparcia dla PHP Ager Web Edytor posiada takie narzędzia jak:

  1. Narzędzie umożliwiające zamianę tagów html na PHP (echo)
  2. Narzędzie umożliwiające skomentowanie i odkomentowanie zaznaczonego kodu PHP także skrótem klawiszowym (Insert)